An “A” students of Architectue department

288 Арх-4

  1. Негметжанов Ислам Жасуланович
  2. Никитина Юлия Вячеславовна
  3. Пичуричко Алена Юрьевна
  4. Терентьев Антон Евгеньевич
  5. Тумарбаев Ербол  Бауржанович

301 Д-3

  1. Жанабекова Аяжан Ерболкызы
  2. Ахперова Камила Александровна
  3. Гомлина Дарья Николаевна

313 Д-2

  1. Госиенко Марина Павловна

287 Арх-4

  1. Жолаушибаева Динара Алматовна
  2. Гавриленко Ангелина Сергеевна
  3. Оспанова Асем Ерболатовна
  4. Войкина Дарья Алексеевна
  5. Умиралиева Айдана Маратовна
  6. Кузнецов Илья Николаевич
  7. Курмашев Алибек Маратович
  8. Каехтина Элина Александровна

299 Арх-3

  1. Баграмян Кристина Мнацакановна
  2. Кажигалиев Раис Алмазович
  3. Костромина Татьяна Викторовна
  4. Орчикова Вероника Генадьенва
  5. Рекута Александра Михайловна
  6. Сулейманова Камила Сагандыковна
  7. Крыжченко Алёна Игоревна

298 Арх-3

  1. Васильченко Константин Александрович
  2. Дуйсекоев Нурдаулет русланович
  3. Ибрагимова Махаббат Аманжоловна
  4. Утельбаева Камила Исетовна
  5. Султанов Аслан Жангабылулы
  6. Суиншалиева Мадина Мураткызы
  7. Танатканов Азамат Талгатович
  8. Төлеген Нұржан Ақылбеқұлы
  9. Қонқабай Ерболат Нұрсұлтанұлы

286 Д-4

  1. Дощанов Ануар нурбахытович
  2. Решетина Оксана Александровна
  3. Цыганков Артур Дмитриевич

An “A” students of  Distance learning and accounting department 

314 УА-2:

  1. Винярская Вероника Викторовна
  2. Галеева  Лейла  Саматовна
  3. Гефель Эльвира  Александровна
  4. Гефель Эрика  Александровна
  5. Мамотенко Анастасия  Вячеславовна

300 УА-3:

  1. Абильденов Абилкасым  Ерланович
  2. Веселовская Елена  Владимировна
  3. Левченко Никита Евгеньевич
  4. Хасенова Эльмира  Мирамовна

An “A” students of Technical department

312 МЭОСГ-1:

  1. Солоцких Вячеслав Витальевич
  2. Казиханов Әділет Әлібекұлы

305 МЭОСГ-2:

  1. Бекенов Женис Нурланович
  2. Чернавин Кирилл  Сергеевич
  3. Шартакбаев Арыстан  Нурланович

304 ВТиПО-2:

  1. Пономарев Евгений Дмитриевич

292 ВТиПО-3:

  1. Вайберт Юрий Юрьевич
  2. Королева Дарья Владимировна
  3. Паталашко Инна Владимировна
  4. Пильчук Алина Сергеевна
  5. Саметова Гульназ Оразгалиевна
  6. Тугельбаев Ермек  Маратович
  7. Шевченко Владислав Юрьевич
  8. Шегенова Светлана Руслановна

293 ЭРСМ-3:

  1. Воронко Андрей Викторович
  2. Кубков Виталий  Викторович
  3. Науменко Григорий Андреевич

294 МЭОСГ-3:

  1. Журтуков Алимхан  Габитович
  2. Сырлыбаев Адиль Бектибаевич
  3. Якубовская Алина   Васильевна