Сәулет бөлімінің оқу озаттары 

288 Арх-4 тобы

  1. Негметжанов Ислам Жасуланович
  2. Никитина Юлия Вячеславовна
  3. Пичуричко Алена Юрьевна
  4. Терентьев Антон Евгеньевич
  5. Тумарбаев Ербол  Бауржанович

301 Д-3 тобы

  1. Жанабекова Аяжан Ерболкызы
  2. Ахперова Камила Александровна
  3. Гомлина Дарья Николаевна

313 Д-2

  1. Госиенко Марина Павловна

287 Арх-4 тобы

  1. Жолаушибаева Динара Алматовна
  2. Гавриленко Ангелина Сергеевна
  3. Оспанова Асем Ерболатовна
  4. Войкина Дарья Алексеевна
  5. Умиралиева Айдана Маратовна
  6. Кузнецов Илья Николаевич
  7. Курмашев Алибек Маратович
  8. Каехтина Элина Александровна

299 Арх-3 тобы

  1. Баграмян Кристина Мнацакановна
  2. Кажигалиев Раис Алмазович
  3. Костромина Татьяна Викторовна
  4. Орчикова Вероника Генадьенва
  5. Рекута Александра Михайловна
  6. Сулейманова Камила Сагандыковна
  7. Крыжченко Алёна Игоревна

298 Арх-3 тобы

  1. Васильченко Константин Александрович
  2. Дуйсекоев Нурдаулет русланович
  3. Ибрагимова Махаббат Аманжоловна
  4. Утельбаева Камила Исетовна
  5. Султанов Аслан Жангабылулы
  6. Суиншалиева Мадина Мураткызы
  7. Танатканов Азамат Талгатович
  8. Төлеген Нұржан Ақылбеқұлы
  9. Қонқабай Ерболат Нұрсұлтанұлы

286 Д-4 тобы

  1. Дощанов Ануар нурбахытович
  2. Решетина Оксана Александровна
  3. Цыганков Артур Дмитриевич

Қашықтықтан оқыту және бухгалтерлік есеп бөлімінің оқу озаттары 

314 УА-2 тобы:

  1. Винярская Вероника Викторовна
  2. Галеева  Лейла  Саматовна
  3. Гефель Эльвира  Александровна
  4. Гефель Эрика  Александровна
  5. Мамотенко Анастасия  Вячеславовна

300 УА-3 тобы:

  1. Абильденов Абилкасым  Ерланович
  2. Веселовская Елена  Владимировна
  3. Левченко Никита Евгеньевич
  4. Хасенова Эльмира  Мирамовна

 Техникалық бөлімнің оқу озаттары 

312 МЭОСГ-1 тобы:

  1. Солоцких Вячеслав Витальевич
  2. Казиханов Әділет Әлібекұлы

305 МЭОСГ-2 тобы:

  1. Бекенов Женис Нурланович
  2. Чернавин Кирилл  Сергеевич
  3. Шартакбаев Арыстан  Нурланович

304 ВТиПО-2 тобы:

  1. Пономарев Евгений Дмитриевич

292 ВТиПО-3 тобы:

  1. Вайберт Юрий Юрьевич
  2. Королева Дарья Владимировна
  3. Паталашко Инна Владимировна
  4. Пильчук Алина Сергеевна
  5. Саметова Гульназ Оразгалиевна
  6. Тугельбаев Ермек  Маратович
  7. Шевченко Владислав Юрьевич
  8. Шегенова Светлана Руслановна

293 ЭРСМ-3 тобы:

  1. Воронко Андрей Викторович
  2. Кубков Виталий  Викторович
  3. Науменко Григорий Андреевич

294 МЭОСГ-3 тобы:

  1. Журтуков Алимхан  Габитович
  2. Сырлыбаев Адиль Бектибаевич
  3. Якубовская Алина   Васильевна